Online Moderator Liste
Nettsamfunn Filter:
Rangering Brukernavn Runder Reddet Ost Førsteplasser Oste forhold Reddet forhold Første forhold
1S4lv07322514403820,097%0,000%0,153%
2Blunnted8902 4755273640,008%0,179%0,025%
3Mitodowwj1 2942585913560,040%0,001%0,069%
4Nashoreturns1 166214523320,000%0,000%0,034%
5Blezad7271 1024552810,014%0,000%0,046%
6Cebolittoz6972 0743782580,001%0,135%0,010%
7Snoopymau78703032540,040%0,000%0,059%
8Bowlles7611 6293662520,000%0,104%0,009%
9Vendodorgas6841 7824202520,015%0,185%0,022%
10V_ini7181 2394242470,044%0,327%0,074%
11Eteckdeck8688453202420,000%0,160%0,069%
12Omrlordy1 073353482410,000%0,000%0,004%
13Pessimiq5861 3543582290,014%0,090%0,018%
14Godmcb6151 0183222240,215%1,006%0,183%
15Crivelarii95583322180,000%0,000%0,000%
16Menets7831 2424182040,011%0,086%0,000%
17Thegl628222412000,004%0,000%0,021%
18K4stor7534582551970,000%0,000%0,019%
19Kiirez6331 1643521930,125%0,916%0,096%
20Zenyh929112481910,000%0,000%0,008%
21Blonckz5181 1443011900,009%0,111%0,019%
22Sufp7211 1393211830,000%0,411%0,003%
23Saweettt8279274231800,037%0,218%0,047%
24Mancov6639693591800,041%0,243%0,054%
25Maylipsz613312451760,000%0,000%0,037%
26Muiitocaro9324023611760,000%0,027%0,014%
27Ronyflot1 0683544751760,000%0,000%0,027%
28Liiimitii1 01004041740,026%0,000%0,000%
29Vitaumito8115242901720,059%0,174%0,043%
30Raqped4738892721720,008%0,031%0,007%
31Luctlls1 0311853531700,000%0,000%0,000%
32Josemflow8445813911700,000%0,000%0,025%
33Spiritdeat9552374421690,044%0,000%0,043%
34Falcaowewe8801012341640,011%0,000%0,025%
35Ivanpancito8348054431630,111%0,417%0,078%
36Fleow8244273241620,000%0,000%0,000%
37Boozkoo43202141590,016%0,000%0,033%
38Jh0w6189632221590,000%1,274%0,000%
39Higorszikka1 21302721590,005%0,000%0,042%
40Extratovar5939393501570,066%0,298%0,057%
41Merolla5629903141540,025%0,353%0,065%
42Bproziin44541931520,022%0,000%0,041%
43Frenment9071082881510,010%0,000%0,057%
44Pvsto5827703051500,151%0,553%0,053%
45Hurutta5494781941500,003%0,211%0,086%
46Jenabee6137682551500,132%0,519%0,087%
47Kpdi5819732171500,011%0,217%0,007%
48Mtumitu1 054772971490,000%0,000%0,000%
49Sate8269674511480,159%0,485%0,066%
50Burockop5384311931460,062%0,281%0,079%
51Ioxq563522041450,000%0,038%0,000%
52Lucaspimpoo4951 1692961450,008%0,199%0,013%
53Swbae5634461971440,000%0,580%0,201%
54Twessed5778282521420,064%0,346%0,013%
55Psycaptian385751761410,013%0,000%0,020%
56Miprof8624742821410,000%0,057%0,015%
57Nickryb6451 1723201410,015%0,108%0,026%
58Nightlikes41301601400,018%0,000%0,030%
59Mcphelipek49101671400,000%0,000%0,033%
60Sharptheman7199153451400,007%0,208%0,024%
61Toodopoder4208132361400,012%0,162%0,026%
62L_uctl4855302481400,024%0,000%0,023%
63J_m8441912271390,000%0,000%0,000%
64Tiocambia8571123121380,006%0,000%0,013%
65M1tozu6475182161370,051%0,452%0,017%
66Tridoidos49461841370,000%0,000%0,020%
67Susuuk77201891360,000%0,000%0,019%
68Knuusty8075462741350,000%0,000%0,000%
69Anjozpc6461482041350,026%0,094%0,029%
70Nexssj23001471350,056%0,000%0,062%
71Xxjeric6798393291350,012%0,393%0,057%
72Lobexx58801681350,000%0,000%0,013%
73Amadaaahz7262632701350,051%0,000%0,021%
74Dzevadprdez7795643441340,252%0,555%0,071%
75Tarnelain4727212881330,009%0,346%0,044%
76Sonbless5508813261320,026%0,154%0,005%
77Darqbat4369462241310,005%0,139%0,001%
78Jappaklmn53101791300,000%0,000%0,043%
79Wemersonxxw6808103751300,000%0,108%0,015%
80Xislaay4501301891290,003%0,067%0,020%
81Pablostone48101681290,004%0,000%0,033%
82Thestroom6351251911280,012%0,058%0,009%
83Tronexpaolo4553402461280,015%0,079%0,024%
84Caquid4394642501270,029%0,090%0,034%
85Kotcat5236351771270,018%0,345%0,043%
86Wzwf791852651270,000%0,000%0,002%
87Ferarigueito6811862021270,000%0,000%0,011%
88Fakedotosil6373682061260,067%0,176%0,078%
89Catanel4475072621260,039%0,063%0,028%
90Talestyy46301691260,000%0,000%0,000%
91Atrony4974031761250,009%0,420%0,030%
92Natansusu4721 0472671250,013%0,317%0,031%
93Profatihking3517271651250,003%0,094%0,019%
94Picaglie_tfm627582001240,088%0,000%0,097%
95Bestialabone9633782091240,011%0,055%0,039%
96Xkakkau6062351831240,032%0,043%0,044%
97Rehlokao6765482611240,000%0,000%0,025%
98Zrnw17201431230,080%0,000%0,122%
99Takahhato4738022291230,000%0,074%0,010%
100Bramousegv6712802391220,006%0,000%0,018%